پی اچ پی ساپورت یک فروشگاه آنلاین با سابقه 7 ساله برای فروش محصولات دیجیتال است و شما میتوانید هرچیزی که به صورت دیجیتال میخواهید خرید کنید مثل ابزارهای لازم طراحی سایت (قالب، افزونه، اسکریپت و …) و فایل های گرافیکی و فیلم های آموزشی ارزشمند و … را از آن تهیه نمائید.

تاریخچه پی اچ پی ساپورت

پی اچ پی ساپورت از سال 2011 توسط اشکان کمانگر تاسیس شد و فعالیت خود را به عنوان دومین محصول مجموعه میزبان سایت، آغاز کرد. پی اچ پی ساپورت در ابتدا یک انجمن بزرگ برای حل مشکلات شما بود و الان به یک مارکت بزرگ تبدیل شده تا نیاز های شما رو برطرف کنه در سال 2018 نیز جشن 7 سالگی خود را جشن گرفت.هم اکنون پی اچ پی ساپورت با رتبه حدود 700 هزار جهان و رتبه زیر 30 هزار ایران (از نظر Alexa ) و حدود هزاران کاربر فعال (خریدار یا فروشنده) جزو یکی از برترین سایت های تجاری فارسی میباشد.

نحوه کارکرد پی اچ پی ساپورت

پی اچ پی ساپورت با الگو برداری از نمونه خارجی خود envato راه اندازی شده است با این هدف که بازار بزرگی برای طراحان و برنامه نویسان باشد و روند فعالیت به گونه ای است که متخصصان (مثلا یک گرافیست) محصول خود را آماده مینمایند(مثلا طرح یک کارت ویزیت) و عرضه میکنند. کارمندان پی اچ پی ساپورت بر روی محصول متخصصان قیمت گذاری میکنند و خریدار ها نیز بر اساس نیاز خود خریداری میکنند.

قیمت برآورد شده به مراتب پایین تر از حالت طراحی اختصاصی هست که این به نفع خریدار است و در فروش تعداد بالا به نفع فروشنده نیز است چون یک بار ایجاد کرده است و بارها فروخته است.

یک مزیت دیگر در روند پی اچ پی ساپورت این است که محتوا (که قسمت اصلی هر وبسایت است) توسط فروشندگان تولید میشود و بازدیدکننده نیز از طرف همین فروشنده ها به سمت محصولاتشان هدایت میشود. پس محتوا و خریدار هر دو از سمت تولید کننده محصول به سمت پی اچ پی ساپورت هدایت میگردد و این یعنی یک سایت با چرخه خودکار.

مزیت پی اچ پی ساپورت

سوالی که اینجا مطرح میگردد این است که چرا کاربران تمایل دارند از پی اچ پی ساپورت استفاده نمایند؟

چون ما یک شرکت رسمی هستیم و ضمانت پشتیبانی میدهیم و از فروشندگانمان مدرک شناسایی و قرارداد داریم، کاربران ترجیح میدهند که با خیال آسوده از ما تهیه نمایند تا اینکه از فرد متخصص به صورت جدا تهیه نمایند.
ما به ازای مبلغ خرید به خریدارانمان امتیاز میدهیم که با امتیاز های خود میتوانند در سیستم “کارت شانس” هدایای ارزشمندی دریافت نمایند ( این سیستم نیز به زودی توسعه پیدا مینماید) این ویژگی در هیچ سیستم فروش دیجیتالی نیست.

ما سرویس عالی برای فروشندگان تهیه کرده ایم که مزیت های زیادی به همراه دارد. از جمله:

به دلیل داشتن برنامه نویسی استاندارد و رعایت اصول گوگل، در جستجو های حوزه فعالیت همیشه بالا هستیم.
پی اچ پی ساپورت گارد در اختیار برنامه نویسان و طراحان قرار میگیرد که این سیستم از کپی غیرمجاز محصولات جلوگیری مینماید و مانند سیستم لایسنس از محصولات فروشندگان محافظت میکند. ساخت و نگهداری این سرویس برای یک فروشنده مقرون به صرفه نیست.
با توجه به تاریخچه هر فروشنده مدال هایی دریافت مینماید که تعداد و ارزش مدال های هر فروشنده او را به یک رقابت حساس وارد میکند و فروشندگان عالی میتوانند خوش بدرخشند. هدف ما نیز جذب فروشنده های با کیفیت است.